Firma Tenslab to laboratorium wytrzymałościowo i wzorcujące, które wykonuje swoje zadania fachowo i dokładnie. Działa na rynku już od wielu lat, oferując szerokie zakres usług. Można liczyć na doświadczenie specjalistów oraz niezbędną wiedzę do wykonywania wielu działań. Przyjrzyjmy się temu, co oferuje firma Tenlab i dlaczego warto postawić na jej usługi. O czym trzeba wiedzieć? Jaki zakres usług jest godny uwagi? Co zapewnia laboratorium wzorcujące i wytrzymałościowe?

Laboratorium wytrzymałościowe

Laboratorium wytrzymałościowe Tenslab pełni wiele usług, takich jak:

Warto zauważyć, że laboratoria wytrzymałościowe posiadają akredytację Polskiego Centrum Akredytacji, zgodnie z odpowiednimi normami. Nie bez znaczenia jest uznanie jednostek takich jak TDT, UDT, BRINA, PRS, czy też TÜV Nord. To daje nam pewność najwyższej jakości przeprowadzanych działań. Faktem jest, że badania wykonywane w laboratoriach Tenslab są akceptowane przez LR, ABS i DNV. 

Laboratorium wzorcujące

Tenslab to także laboratorium wzorcującego, które świadczy usługi wzorcowania pomiarowych przyrządów. Dotyczą one głównie ciśnienia, momentu siły, wielkości geometrycznej, wielkości elektrycznej, badań NDT, kontroli powłok malarskich i powierzchni, wilgotności względnej i temperatury itp. Każdy odbiorca powinien docenić fakt, że laboratorium posiada akredytację Polskiego Centrum Akredytacji na zgodność z odpowiednimi normami. W ofercie znajdziemy przeprowadzanie wielu badań niszczących złączy spajanych, wyrobów hutniczych, czy też wykonywanych stopów z metali. Jest to drugie laboratorium, które zostało stworzone przez Tenslab w 2016 roku. Lokalizacja znajduje się na terenie byłej Stoczni Gdynia, w Parku Konstruktorów. 

Firma Tenslab świadczy szeroki zakres usług, które dotyczą wzorcowania pomiarowych przyrządów, w zgodnie z systemami zarządzania. Można liczyć na doświadczenie i wiedzę personelu działającego z pasją i zaangażowaniem. Każdy pracownik laboratorium posiada odpowiednie kwalifikacje, dzięki czemu uzyskujemy pewność sprawnej i dokładnej pracy. 

Czytaj również:   Kamień w czajniku. Jak go usunąć?

Usługi serwisowe

Nie zapominajmy o tym, że Tenslab zajmuje się także świadczeniem usług serwisowych. Co ciekawe, laboratorium wytrzymałościowe jest oficjalnym dystrybutorem firmy Holmatro Industry. Współpraca ze specjalistami pozwala przeprowadzać serwis, testy i certyfikację narzędzi hydraulicznych typu pompy hydrauliczne, siłowniki, cylindry hydrauliczne, narzędzia ręczne, manometry, złącza, zawory i tym podobne rozwiązania. Specjaliści doskonale znają się na swojej pracy, a oferta jest bez przerwy poszerzana. Dzięki temu każdy odbiorca znajdzie taki zakres usług, jaki najbardziej mu odpowiada. 

Sprawdź też: https://tenslab.pl/oznaczenia-spoin

Laboratorium wytrzymałościowe i wzorcujące bez wątpienia cieszy się dużą popularnością na rynku. Poszukując usług tego typu, nie można przejść obojętnie obok marki Tenslab. W tym miejscu pracują doświadczeni specjaliści, którzy na pierwszym miejscu stawiają dobro klienta. Szeroka oferta opiera się także na atrakcyjnych cenowo rozwiązaniach, które są dobierane z pomocą fachowców. Nie bez znaczenia są serwisowe usługi doskonałej jakości. Jeśli postawimy na sprawdzoną firmę, mamy gwarancję uzyskania pożądanych efektów w określonym czasie. Tenslab na każdym kroku zaskakuje swoich klientów, zapewniając liczne usługi. To zarówno laboratorium wzorcujące, jak i wytrzymałościowe, tworzone przez doświadczonych pracowników.