Wybór odpowiedniej lodówki do kuchni to jedna z najważniejszych decyzji, jaką trzeba podjąć przy urządzaniu mieszkania. Aktualnie możemy wybierać spośród zaawansowanych urządzeń. Nic dziwnego, że coraz więcej osób przeznacza większe budżety na zakup innowacyjnej lodówki – wynika to głównie z rosnącej świadomości na temat tego, jak odżywianie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Odpowiednie przechowywanie żywności i planowanie zakupów spożywczych ma sens nie tylko ekonomiczny, ale również prozdrowotny.

Na sprzęt jakiej marki dobrze więc postawić? Uwagę przykuwają propozycje marki Haier, odznaczające się nie tylko nowoczesnymi funkcjonalnościami, ale również – wysokiej klasy designem, który idealnie pozwoli sprzętowi wkomponować się w nowoczesne wnętrza. Pora przyjrzeć się najciekawszym modelom!

Lodówka do 6000 zł – jaką wybrać?

Jak przy wyborze każdego innego sprzętu domowego, dobrze zacząć od ustalenia budżetu, który chcemy przeznaczyć na zakup lodówki. Aby móc postawić na zaawansowane technologicznie urządzenie do sporej wielkości pomieszczenia, warto ustalić pułap cenowy na 6000 zł. W tym budżecie znajdziemy wiele ciekawych możliwości marki Haier, które będą świetną inwestycją, która pomoże zadbać o zdrowie całej rodziny.

Czemu przyjrzeć się bliżej przy podejmowaniu decyzji o tym, jaki model wybrać?

  • Rodzaj lodówki – szukając więcej przestrzeni, możemy postawić na lodówkę dwu-, trzy- lub czterodrzwiową. Ta pierwsza w części chłodziarki ma drzwi, zamrażalnik ma zaś postać wygodnych w otwieraniu szuflad. To duży atut, jeśli przechowujemy dużo mrożone i chcemy mieć do nich łatwy dostęp.
  • Design lodówki – inwestując w świetnej jakości sprzęt, dobrze dobrać go do swojego wnętrza tak, by dobrze się z nim harmonizował. Marka Haier przykłada dużą wagę do tego, jak prezentują się ich urządzenia, więc praktycznie każdy model jest dopracowany pod tym względem.
  • Energooszczędność lodówki – wraz z rosnącymi cenami prądu, coraz większą uwagę przykładamy do świadomego wyboru możliwie najbardziej energooszczędnych sprzętów. W przypadku lodówki, jako urządzenia, które pracuje praktycznie przez cały czas, ma to swoje głębokie uzasadnienie. Stąd – klasa energetyczna powinna być jednym z najważniejszych elementów specyfikacji, który sprawdzimy przed podjęciem decyzji o zakupie konkretnego modelu.
  • Generowany hałas – chociaż wszystkie sprzęty marki Haier odznaczają się cichą pracą, trzeba zdawać sobie sprawę, że to jeden z parametrów najmocniej wpływających na komfort użytkowania lodówki.
  • Układ wnętrza – tutaj wszystko zależy od naszych preferencji i tego, jakich produktów kupujemy najwięcej. Wiele modeli lodówek Haier ma opcję zmiany temperatury w wyznaczonej szufladzie – tak, że możemy przechowywać w niej te artykuły, które stale goszczą w naszej kuchni.
Czytaj również:   Dieta na białe zęby

Czas przejść do konkretów i przyjrzeć się polecanym lodówkom!

Polecane modele lodówek Haier do 6000 zł

Wśród lodówek Haier znajdziemy najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania dostępne na rynku. W budżecie do 6000 zł możemy wybierać spośród bardzo ciekawych opcji.

  • Lodówka HAIER A3FE743CPJ – najbardziej budżetowa lodówka tej marki, zyskująca doskonałe recenzje. Pojemność chłodziarki to 310l, zamrażalnika zaś – 140l. Urządzenie ma klasę energetyczną E, poziom hałasu wynosi zaś 37 dB. Szuflady easy access ułatwiają dostęp do wszystkich produktów w zamrażarce, funkcja My Zone pozwala natomiast ustawić własną temperaturę w określonej szufladzie, by przechowywać tam takie produkty żywnościowe, jakie akurat chcemy. Tylne podświetlenie gwarantuje doskonały przegląd tego, co akurat znajduje się we wnętrzu lodówki.
  • Lodówka HAIER HTF-456DN6 – zachwycająca designem propozycja. Zastosowane w niej technologie Fresher Techs to wynik wieloletnich badań, których celem było opracowanie rozwiązania przedłużającego świeżość i zachowanie smaku przechowywanych produktów. Warto odnotować bardzo ciekawe funkcje – Super-Cool i Super-Freeze, które pozwalają błyskawicznie schłodzić lub zamrozić produkty, które dokładamy do środka na przykład po większych zakupach.
  • Lodówka HAIER HFW7720EWMP – bardzo zaawansowany model, wpisujący się w trend internet of things. Dzięki aplikacji hOn, możemy sprawdzać zawartość lodówki, a także – sterować poszczególnymi funkcjami urządzenia. Szuflada My Zone pozwala dostosować przestrzeń do swoich potrzeb, zaś Humidity Zone to idealne miejsce na przechowywanie warzyw i owoców, które dłużej zachowają swoją świeżość, smak i właściwości odżywcze.

Który model wybrać? Lodówki Haier dostępne w sklepie MediaMarkt cieszą się świetnymi recenzjami użytkowników – każda z nich będzie świetną inwestycją w stworzenie nowoczesnej kuchni.