Jesienne wieczory z herbatami Pure Leaf

Jesień to idealny czas na wypróbowanie nowej herbaty. Nie ma nic lepszego jak relaksujący wieczór w towarzystwie kubka herbaty, dobrej książki i drobnej słodkości. To takie małe, codzienne przyjemności, które umilą najchłodniejszy wieczór. Ostatnio miałam okazję przetestować nową linię herbat wysokiej jakości. Zielona z jaśminem, czarna z owocami leśnymi, Earl Grey czy miętowa to kilka z propozycji herbat PURE LEAF, które możecie znaleźć na KONESSO.PL

Czarna herbata pachnąca leśnymi owocami, które podkreśla hibiskus. Chińska, zielona z kwiatowym, jaśminowym aromatem. Ziołowa, z miętą pieprzową orzeźwi i pobudzi do działania. Czarna Earl Grey, cejlońska z nutami nagietka, bergamotki i bławatka, idealna do porannego rogalika!

Każda z herbat zamkniętych w ekologicznych torebkach piramidkach posiada odpowiedni czas parzenia, dzięki czemu możemy wydobyć maksymalną jakość smaku oraz aromatu. Do parzenia używam filtrowanej wody, dzięki której herbata zyskuje na smaku i wyglądzie.

Pomocne w parzeniu pysznej herbaty są dodatkowe akcesoria. Klepsydra odmierzająca odpowiedni czas parzenia poszczególnych rodzajów herbaty oraz specjalna, termiczna szklanka, która pozwala na parzenie napoju a jednocześnie utrzymuje ciepło przez dłuży czas niż szklanka tradycyjna! To wszystko pozwoli na przygotowanie idealnej herbaty.

Niech wieczory będą milsze z kubkiem herbaty w ręku!

O, pietruszka!

Asia 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *